• Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kom
      • Witamy na naszej stronie.
      • Na stronie znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
      • Od 6 września działa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 800 605 dzieci i młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.
      • Najnowsze informacje dla rodziców i uczniów
      • Wybierz sekcję aktualności, aby wyświetlić szczegóły.
          • Wyniki Olimpuska

            W tegorocznej Ogólnopolskiej olimpiadzie wiedzy zintegrowanej i j. angielskiego Olimpusek wzięło udział 34 uczniów z klas 1-3, którzy mieli za zadanie rozwiązać test składający się z 21 pytań. Najwyższe wyniki w teście dotyczącym wiadomości polonistycznych, matematycznych i przyrodniczych uzyskali Miłosz Prahl, Mikołaj Kloczkowski i Aleksander Gasiński, natomiast w teście z j. angielskiego Maja Budkiewicz i Mikołaj Kaczmarek. Dyplomy i upominki uczniowie otrzymali na piątkowym apelu. Gratulujemy najmłodszym i życzymy dalszych sukcesów.Pozdrawiam

          • Dni Patrona

            Dni Patrona

            26 kwietnia 2024 r. odbył się apel podsumowujący obchody Dnia Patrona naszej szkoły - Władysława Szafera. Zostały wręczone nagrody i dyplomy za konkursy, które odbyły się z tej okazji.

            Dzieci z zerówek i klas 1-3 przygotowały plakaty o tematyce ekologicznej. Wszystkie prace są piękne i ciekawe. Za wykonaną pracę uczniowie otrzymali upominki i dyplomy dla klas.

          • Trochę sztuki i przyjemności

            Dzieci z zerówek odwiedziły Centrum Kultury w Chojnie, gdzie obejrzały ,,Piotrusia Pana'', historię chłopca z Nibylandii. Z dużym zainteresowaniem zerówkowicze przyglądali się sztuce teatralnej. Po spektaklu dzieci udały się na posiłek do Mc Donalda. Podczas wyjazdu towarzyszył nam dobry humor. Już nie możemy się doczekać kolejnej wycieczki.

          • Tytuł laureata to wielki sukces!

            Nathaniel Żaczek został laureatem wojewódzkiego Małego Konkursu Recytatorskiego, który odbył się w sobotę, 20 kwietnia w Kołobrzegu.

            Jest to najwyższe osiągnięcie, po przejściu wielu etapów przeglądu.

            Brawo Nathaniel! Zasłużyłeś sobie pracą i dbaniem o swój talent.

            Na codzień Nathaniel uczestniczy w zajęciach teatralnych prowadzonych przez nauczycielkę naszej szkoły panią Violinę, w CK Centrum Kultury w Chojnie

        • Pamiętamy o bohaterach z 1943 roku
          • Pamiętamy o bohaterach z 1943 roku

            W tym roku przypada 81 rocznica powstania w getcie warszawskim. Pamiętamy o bohaterach z 1943 r., którzy stanęli do walki o ludzką godność i którzy są częścią naszej wspólnej historii. Nasza szkoła jak co roku się włączyła się w to piękne przedsięwzięcie wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Widuchowej. Na lekcjach historii przez najbliższy miesiąc będą prowadzone lekcje, według materiałów edukacyjnych udostępnionych przez Muzeum POLIN. Dzisiaj od rana wolontariuszki rozdawały uczniom symboliczne żonkile. Dlaczego żonkile? Marek Edelman bohater i ostatni przywódca Żydowskiej Organizacji Bojowej (ŻOB), co roku, 19 kwietnia, do końca swego życia, w rocznicę powstania przychodził pod Pomnik Bohaterów Getta na Muranowie, by oddać hołd poległym towarzyszom. Wraz z nim przychodziło coraz więcej ludzi z żółtymi kwiatami. Co ciekawe, w każdą rocznicę Powstania dostawał także te kwiaty od anonimow

          • Stacja Galaxy

            Uczniowie z klasy 3b odwiedzili dzisiaj Stację Galaxy. Podczas kosmicznej przygody zapoznaliśmy się z zasadami bezpieczeństwa w sieci i z chęcią wrócimy na Stację🚀.

          • ELIMINACJE GMINNE OTWP- 2024

            Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej cieszy się w naszej gminie od lat dużym zainteresowaniem. Dziś odbyły się eliminacje gminne w których wzięło udział 7 uczniów z obu szkół podstawowych. Test wiedzy składał się z 40 pytań zamkniętych, które wymagały szerokiej wiedzy z zakresu historii pożarnictwa, ratownictwa i zasad bezpieczeństwa.

          • Powiatowy Mały Konkurs Recytatorski

            Powiatowy Mały Konkurs Recytatorski odbył się w Gryfińskim Domu Kultury w "Pałacyku pod Lwami" 23 marca 2024 roku.

            W przeglądzie udział wzięło 21 uczestników i uczestniczek.

            Jury w składzie : Ewa Sobczak - aktorka Teatru Współczesnego w Szczecinie, Barbara Anders - nauczycielka języka polskiego i teatru, oraz Monika Frankowicz - nauczycielka języka polskiego i sztuki w niemieckiej szkole w Wallmow, do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały Nathaniela Żaczka z naszej szkoły! Wspaniale wystąpił także z klasy 8 Oskar Tchurzewski.

          • Gminny Mały Konkurs Recytatorski

            Gminny Mały Konkurs Recytatorski za nami ( 15.03.2024). Do konkursu powiatowego zakwalifikowali się: Alicja Lis, Oskar Tchurzewski, Nathaniel Żaczek. Wyróżnienia zdobyli: Kornelia Wicher, Mateusz Wypchło, Helena Łuszcz.

            Nagrodę wójta, Pawła Wróbla otrzymał Mateusz Wypchło. Dziękujemy za obecność panu wójtowi, z-cy wójta Andrzejowi Stachurze, dyrektorowi szkoły w Krzywinie Piotrowi Waydykowi i dyrektor szkoły w Widuchowej pani Dorocie Bohdankiewicz. Recytatorki i recytatorów oceniało Jury w skladzie, panie: Iwona Waydyk, Jola Berowska, Magdalena Sosińska, Nina Nowak, Marlena Błaż. Brawa dla wszystkich recytatorek i recytatorów. Do zobaczenia za rok!

          • Szkolny Mały Konkurs Recytatorski za nami

            Laureatki i laureaci, oraz pięć osób wyróżnionych, wszyscy dostali piękne koty, będą reprezentować naszą szkołę na przeglądzie gminnym, a są to: Kornelia Wicher, Mateusz Wypchło, Oskar Tchurzewski, Nathaniel Żaczek, Miłosz Prahl, Lena Radke, Pola Karapulka, Katarzyna Szpyt, Helena Łuszcz.

            Poziom recytacji był niezwykle wysoki, co zgodnie stwierdziło jury: panie Marlena Błaż, Jola Berowska i Magda Sosińska.

          • Projekt "TRADYCYJNY SAD"

            Nasza szkoła przystąpiła do projektu „TRADYCYJNY SAD”.

            „TRADYCYJNY SAD” jest ogólnopolskim konkursem grantowym, który ma na celu szerzenie wiedzy na temat starych odmian drzew owocowych.

            Projekt kierowany jest do szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

            Konkurs podzielono na dwa etapy. W pierwszym uczniowie zdobędą wiedę potrzebną do założenia minisadu. W drugim wykorzystaja ją w praktyce.

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
    • Biuletyn informacji publicznej
    • INFOLINIA
      dla dzieci, młodzieży, rodziców, nauczycieli, pedagogów

      800 800 605

    • Galeria zdjęć

        brak danych
    • Nasze media społecznościowe

    • GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

      Wyszukiwarka

      Biblioteka BIP